Сучкоріз Fiskars 112490 (1020188)
Відео 2Фото 8 |
Fiskars 112490 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 112490
Усі ціни 13 →Сучкоріз площинний Fiskars PowerGearX LX98 112490 | 3 999 грн. |
Сучкорез плоскостной Fiskars PowerGearX L LX98 (1020188) | 3 999 грн. |
Сучкорез плоскостной Fiskars PowerGearX LX98 112490 (1020188) | 3 399 грн. |
Гілкоріз площинний Fiskars PowerGearX L LX98 112490 (1020188) | 3 399 грн. |
Сучкорез Fiskars PowerGearX плоскостной (L) 112490 (1020188) | 3 499 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →