Каструля Fiskars Norden Steel 1026920
Фото 8 |
Fiskars Norden Steel 1026920 3 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Norden Steel 1026920
Усі ціни 10 →Каструля Fiskars Norden Steel 3л 1067639 | 7 139 грн. |
Кастрюля Fiskars Norden Steel 3 л 1067639 | 7 139 грн. |
Каструля Fiskars Norden 3 л (1026920) | 7 139 грн. |
Fiskars Norden 3 л (1026920) Norden3л(1026920) | 6 739 грн. |
Fiskars Norden Steel 1026920 | 10 045 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Fiskars Norden Steel 1026920
Ціни на Fiskars Norden Steel 1026920 |
---|---|---|---|---|
Fiskars Norden Steel 1026920 | від 5 354 грн. | 10 пропозицій | ||
Fiskars Norden Steel 1026921 | від 5 729 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →