Каструля Fissman Annette 5481
Фото 4 |
Fissman Annette 5481 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Annette 5481
Усі ціни 20 →Кастрюля Fissman Annette 20x10 см 2.5 л (5481) | 1 704 грн. |
Каструля Fissman Annette 20x10 см 2.5 л (5481) | 1 704 грн. |
Каструля Fissman Annette 2,5л (5481) | 1 740 грн. |
Кастрюля Fissman Annette 20 x 10 см 2,5 л 5481 | 1 466 грн. |
Каструля з кришкою Fissman Annette 20 x 10 см 2,5 л 5481 | 1 704 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Fissman Annette 5481
Ціни на Fissman Annette 5481 |
---|---|---|---|---|
Fissman Annette 5480 | від 1 319 грн. | 19 пропозицій | ||
Fissman Annette 5481 | від 1 466 грн. | 22 пропозиції | ||
Fissman Annette 5482 | від 1 786 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →