Ківш Fissman Fiore 4461
Фото 3 |
Fissman Fiore 4461 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Fiore 4461
Усі ціни 11 →Fissman AL-4461.14 | 895 грн. |
Fissman AL-4461.14 | 895 грн. |
Ковш Fissman Fiore 14 см 1 л AL-4461.14 4461 | 962 грн. |
Ківш алюмінієвий Fissman Fiore 1 л 4461 | 895 грн. |
Ківш індукційний Fissman Fiore 1 л (F4461) | 988 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →