Сотейник Maestro MR1223-28 28 см
Фото 6 |
Maestro MR1223-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1223-28 28 см
Усі ціни 6 →Maestro MR-1223-28-N | 1 069 грн. |
Стільник з антипригарним покриттям 28 см Maestro MR-1223-28-N | 1 349 грн. |
Сотейник з антипригарним покриттям 28 см Maestro MR-1223-28-N | 1 173 грн. |
Стійник з антипригарним покриттям 28 см Maestro MR-1223-28-N | 1 116 грн. |
Стільник з антипригарним покриттям Maestro 28 см MR-1223-28-N | 927 грн. |
Сотейник Maestro 28 см з індукційним дном і антипригарним покриттям (MR-12 | 1 079 грн. |
Модификації Maestro MR1223-28
Ціни на Maestro MR1223-28 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1223-24 24 см | від 628 грн. | 30 пропозицій | ||
Maestro MR1223-26 26 см | від 959 грн. | 9 пропозицій | ||
Maestro MR1223-28 28 см | від 927 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →