Литий диск PTH 8046 8,5x20/6x139,7 ET15 DIA110,1
Фото 9 | від 3 408 до 5 950 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):110.1 мм Виліт (ET):15 мм |
Модифікації PTH 8046 1
Характеристики
PTH 8046 8,5x20/6x139,7 ET15 DIA110,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PTH 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PTH.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити PTH 8046 8,5x20/6x139,7 ET15 DIA110,1
Сортувати
PTH 8046 8.5x20 6x139.7 ET15 DIA110.1 MB | 5 286 грн. |
Диски PTH 8046 8,5x20 6x139,7 ET15 DIA110,1 (matt black) | 5 259 грн. |
PTH 8046 8.5x20 6x139.7 ET15 DIA110.1 H | 3 560 грн. |
PTH 8046 8.5x20 6x139.7 ET15 DIA110.1 MB | 5 459 грн. |
PTH PTH 8046 8.5x20 6x139.7 ET15 DIA110.1 MB | 5 292 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі