Літня шина Continental ContiCrossContact LX Sport 245/50 R20 102V
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiCrossContact LX Sport 245/50 R20 102V 245/50 R20 102 H 245/50 R20 102 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiCrossContact LX Sport 245/50 R20 102V
Усі ціни 28 →Continental ContiCrossContact LX Sport 245/50 R20 102V | 8 262 грн. |
Continental ContiCrossContact LX Sport 245/50 R20 102V | 8 109 грн. |
Continental ContiCrossContact LX Sport 245/50 R20 102V | 8 497 грн. |
Летние шины Continental ContiCrossContact LX Sport 245/50 R20 102V 1000724 | 7 701 грн. |
Continental ContiCrossContact LX Sport (245/50R20 102V) | 7 711 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental ContiCrossContact LX Sport 245/50 R20 102V
Ціни на Continental ContiCrossContact LX Sport 245/50 R20 102V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiCrossContact LX Sport 245/50 R20 102H | від 7 158 грн. | 35 пропозицій | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 245/50 R20 102V | від 7 362 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →