Вудилище Flagman Ice Rod Orange 50 (FLIR604-50)
Flagman Ice Rod Orange 50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Ice Rod Orange 50
Удилище зимнее Flagman Ice Rod Orange 50см FLIR604-50 | 197 грн. |
Зимовий спінінг Flagman Ice Rod Orange 50см (FLIR604-50) | 209 грн. |
Вудка зимова Flagman Ice Rod Orange 50см | 217 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →