Вудилище Flagman Ice Rod North River 55 (FNR1012-55)
Фото 6 |
Flagman Ice Rod North River 55 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Ice Rod North River 55
Удилище зимнее Flagman Ice Rod North River 55см FNR1012-55 | 768 грн. |
Зимовий спінінг Flagman Ice Rod North River 55см (FNR1012-55) | 816 грн. |
Вудка зимова Flagman Ice Rod North River 55см | 960 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →