Дриль-шурупокрут Flex DD 2G 18.0-EC 447.498
Відео 1Фото 6 |
Flex DD 2G 18.0-EC 447.498 |
|
Модель DD 2G 18.0-EC поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, а в комплекті моделі DD 2G 18.0-EC/2.5 Set два акумулятора (2.5 Агод) і зарядний пристрій
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flex DD 2G 18.0-EC 447.498
Усі ціни 11 →Шуруповерт акумуляторний Flex DD 2G 18.0-EC (447498) DD 2G 18.0-EC (447498 | 8 901 грн. |
Flex 447498 | 12 382 грн. |
Flex 447498 | 12 684 грн. |
Flex 447498 | 12 080 грн. |
Акумуляторний шуруповерт FLEX DD2G18,0-EC | 9 929 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →