Біти / торцеві голівки Stanley STA88573
Stanley STA88573 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley STA88573
Усі ціни 9 →Набір біт STANLEY STA88573 | 285 грн. |
Бита Phillips Stanley FatMax 1/4" PH2 10шт (STA88573) | 285 грн. |
Набір біт STANLEY STA88573 | 285 грн. |
Набор бит Stanley FatMax, Phillips, Ph2, L=50 мм, 10 шт, кейс (STA88573) S | 318 грн. |
Набір біт Stanley FatMax, Phillips, Ph2, L = 50 мм, 10 шт, кейс (STA88573) | 251 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →