Ручний розпилювач Intertool GE-0024
Intertool GE-0024 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GE-0024
Intertool Intertool GE-0024 + адаптер 122490 | 69 грн. |
Набір із прямим зрошувачем Intertool 1/2" (GE-0024) | 69 грн. |
Насадка для поливу INTERTOOL GE-0024 | 79 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →