Електрогенератор Fogo Agrovolt AV27
Fogo Agrovolt AV27 |
|
Генератор тракторний, працює від тракторного валу (26.5 кВт), а не від власного ДВЗ
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fogo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fogo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fogo Agrovolt AV27
Усі ціни 8 →Генератор навесной для трактора AgroVolt AV27 184668 | 153 220 грн. |
Генератор тракторний 21.6 кВт FOGO Agrovolt AV27 навісний (AV 27) AV 27 | 153 220 грн. |
Генератор навісний на трактор AgroVolt AV27 | 153 220 грн. |
Генератор тракторний Fogo Agrovolt AV27 навісний (av 27) 34167 | 140 000 грн. |
Генератор тракторний навісний (від ВВП) Agrovolt AV27 34167 | 153 220 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →