Електрогенератор Fogo Agrovolt AV38
Fogo Agrovolt AV38 |
|
Генератор тракторний, працює від тракторного валу (36 кВт), а не від власного ДВЗ
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fogo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fogo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fogo Agrovolt AV38
Усі ціни 10 →Генератор навесной для трактора AgroVolt AV38 908634 | 177 033 грн. |
Генератор тракторний 30.4 кВт FOGO Agrovolt AV38 навісний (AV 38) AV 38 | 177 033 грн. |
Генератор тракторний Fogo Agrovolt AV38 навісний (av 38) 34003 | 166 200 грн. |
Генератор тракторний навісний (від ВВП) Agrovolt AV38 34003 | 177 034 грн. |
Генератор тракторный ВОМ Agrovolt 38 | 177 033 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →