Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24603/086
Tramontina Profissional Master 24603/086 білий жовтий |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24603/086
Усі ціни 13 →Нож обвалочный Tramontina Profissional Master 15,2 см 24603/086 | 457 грн. |
Tramontina Profissional Master White 152mm (24603/086) 24603/086 | 544 грн. |
TRAMONTINA Profissional Master 24603/086 | 579 грн. |
Tramontina 24603/086 | 419 грн. |
Ніж Tramontina Master 24603/086 | 562 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Profissional Master 24603/086:
- Товщина леза – 2 мм
Модификації Tramontina Profissional Master 24603/086
Ціни на Tramontina Profissional Master 24603/086 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24603/086 | від 419 грн. | 16 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24603/056 | від 473 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →