Компресор Metabo Basic 160-6 W OF 6 л мережа (230 В) (601501000)
Відео 4Фото 11 |
Metabo Basic 160-6 W OF |
|
Невелика компресорна установка для живлення пневматичних інструментів, що потребують не більше 65 л стисненого повітря на хвилину. Має дуже компактні розміри (34x30x29 см) та малу вагу (8.4 кг), які дозволяють легко переносити апарат (для цих цілей передбачена зручна відкидна рукоятка) та знаходити йому місце у будь-якому вільному куточку майстерні. Компресор Metabo Basic 160-6 W OF має електромотор потужністю 0.9 кВт та 6-літровий ресивер.
Компресорний агрегат працює без олії. Комплект приладів складається із двох манометрів. Один показує тиск у ресивері, другий – на виході. Між ними знаходиться поворотна ручка, що дозволяє регулювати вихідний тиск. Поруч розташований вихід для підключення пневмошлангів (універсальна швидкознімна муфта типу «Рапід» йде в комплекті). Конструкція та якість виготовлення апарату передбачають великий термін служби компресора. Зокрема, виробник дає 10 років гарантії від наскрізної корозії ресивера.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo Basic 160-6 W OF 6 л мережа (230 В)
Усі ціни 14 →Компресор Metabo Basic 160-6 W OF (601501000) | 6 193 грн. |
Компресор Metabo Basic 160-6 W OF, картонна упаковка 601501000 | 6 099 грн. |
Компрессор Metabo Basic 160-6 W OF 601501000 | 6 193 грн. |
Компресор Metabo Basic 160-6 W OF (601501000) 601501000 | 6 099 грн. |
Компресор Metabo Basic 160-6 W OF 601501000 | 6 099 грн. |