Свердловинний насос Optima 2.5SDm 1.5/33
Фото 3 |
Optima 2.5SDm 1.5/33 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima 2.5SDm 1.5/33
Усі ціни 22 →Насос свердловинний OPTIMA відцентровий багатоступінчастий 2,5SDm1,5/33 55 | 7 905 грн. |
Optima 2.5SDm1.5/33 | 7 905 грн. |
Насос скважинный Optima 2,5SDm1,5/33 0,55 кВт 87м + пульт+кабель 15м | 7 876 грн. |
Насос скважинный с пов,уст к песку 2,5″ OPTIMA 2,5SDm1,5/33 0,55 кВт 87м + | 7 905 грн. |
Optima 2.5SDm1.5/33 | 7 905 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Optima 2.5SDm 1.5/33
Ціни на Optima 2.5SDm 1.5/33 |
---|---|---|---|---|
Optima 2.5SDm 1.5/18 | від 5 444 грн. | 22 пропозиції | ||
Optima 2.5SDm 1.5/25 | від 6 097 грн. | 19 пропозицій | ||
Optima 2.5SDm 1.5/33 | від 7 273 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →