Подрібнювач відходів Franke Turbo Elite TE-125 (134.0535.242)
Відео 7Фото 4 |
Franke Turbo Elite TE-125 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Купити Franke Turbo Elite TE-125
Усі ціни 30 →Подрібнювач харчових відходів Franke TE-125 | 12 546 грн. |
Franke Turbo Elite TE-125 (134.0535.242) офіційна гарантія | 10 999 грн. |
Подрібнювач харчових відходів Franke Turbo Elite TE-125 (134.0535.242) | 10 637 грн. |
FRANKE TURBO ELITE TE-125 (134.0535.242) | 10 090 грн. |
Подрібнювач харчових відходів Franke TURBO ELITE TE-125 134.0535.242 | 13 158 грн. |
взагалі нормальний добротний подрібнювач за відносно невеликі гроші, раджу на тлі якихось ноунеймів, а якщо порівнювати з іменитими гравцями в цьому сегменті то значно дешевше реально дуже тихий, є з чим порівнювати, та й ціна не супер дорога, нехай і пластиковий але все зібрано дуже толково тут питання більше не до подрібнювача але до нього теж - габарити, після того як його встановлюєш під мийку то смітнику доводиться шукати нове місце, що не нормально, дуже громіздкий, хоча б по висоті не такий великий зробили б через це і монтувати не Дуже зручно, як немає ситечка в раковину, у вас буде просто гумова вставка і закришка - виглядає як жлобство але в принципі не критично Вадим: користуюся Franke Turbo Elite TE-125 менше місяця |
Швейцарська компанія Franke лідирує на світовому ринку в ніші інноваційних, функціональних і красивих рішень для ванних кімнат, домашніх кухонь, підприємств громадського живлення. Turbo Elite TE-125 — потужний подрібнювач харчових відходів вартістю приблизно $300.
Все під рукою
Диспоузер розмірами 406х200 мм поміщений у пластиковий корпус червоного кольору в приємному сучасному дизайні. Робочі елементи виготовлені з нержавіючої сталі, бак — з металу. Все це формує чималий вага виробу 9.2 кг, тому воно потребує надійного монтажу, для якого в комплекті є все необхідне.
Подрібнювач встановлюється під мийку замість сифона, кнопка пуску традиційно монтується на борту. Кнопка пневматична, так що можна не боятися отримати удар струмом при торканні мокрими руками.
Без шуму і запаху
Пристрій має всього 1 ступінь подрібнення, але це не заважає йому справлятися з великими об'ємами відходів і перетворювати в дрібну кашку кістки, яєчну шкаралупу, овочі, вообщем практично всі, крім спаржі, панцирів молюсків і шкірки ананаса. Дробильна система TORQUE MASTER добре гасить вібрації і знижує рівень шуму, а Антибактеріальна система BIO SHIELD ефективно запобігає утворенню запаху і зменшує поява мікроорганізмів.
У підсумку маємо потужний, але при цьому комфортний і безпечний диспоузер Turbo Elite TE-125, на який варто витратитися великій родині або власнику ресторанчика. Виробник дає гарантію на компоненти 10 років і це вселяє впевненість.
Модификації Franke Turbo Elite TE-125
Ціни на Franke Turbo Elite TE-125 |
---|---|---|---|---|
Franke Turbo Elite TE-50 | від 7 150 грн. | 29 пропозицій | ||
Franke Turbo Elite TE-75 | від 8 400 грн. | 23 пропозиції | ||
Franke Turbo Elite TE-125 | від 10 080 грн. | 30 пропозицій |