Візочок FreeOn Simple
Відео 1Фото 40 |
FreeOn Simple
Конструкція:прогулянкова
Складання:тростина
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:55 см
Вага в зборі:6.4 кг
Всі характеристики
Купити FreeOn Simple
Усі ціни 26 →Прогулочная коляска FreeON Simple Black-White (48549) | 2 544 грн. |
Прогулянкова коляска FreeON Simple Black-Green (48563) | 2 492 грн. |
Коляска для дитини прогулянкова FreeOn Simple Black- Dark Green (48563) | 2 623 грн. |
Прогулочная коляска FreeON Simple Black-Yellow (48570) | 2 544 грн. |
Прогулочная коляска FreeON Simple Grey (48532) | 2 544 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →