Візочок FreeOn Trio Comfort 3 in 1
Відео 1Фото 5 |
FreeOn Trio Comfort 3 in 1
Конструкція:універсальна, 3 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:59 см
Вага в зборі:12.2 кг
Всі характеристики
Купити FreeOn Trio Comfort 3 in 1
Усі ціни 14 →Универсальная коляска 3 в 1 FreeON Trio Comfort Grey (38848) | 18 612 грн. |
Коляска універсальна 3 в 1 FreeON Trio Comfort Black (42653) | 18 229 грн. |
Коляска 3 в 1 FreeOn Trio Comfort Black (42653) | 17 999 грн. |
Универсальная коляска 3 в 1 FreeON Trio Comfort Black (42653) | 16 751 грн. |
Коляска 3 в 1 FreeON Trio Comfort Black | 17 269 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →