Візочок FreeOn Zack 3 in 1
Відео 1Фото 10 |
FreeOn Zack 3 in 1
Конструкція:універсальна, 3 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:56 см
Вага в зборі:12 кг
Всі характеристики
Купити FreeOn Zack 3 in 1
Универсальная коляска 3 в 1 FreeON Zack, черный (80685) | 15 346 грн. |
Коляска універсальна 3 в 1 FreeOn Zack чорний (80685) | 15 030 грн. |
Коляска універсальна 3 в 1 FreeOn Zack чорний (80685) | 15 821 грн. |
Коляска для дитини універсальна 3 в 1 FreeON Zack, чорний | 15 821 грн. |
Дитяча універсальна коляска 3в1 FreeON Zack чорна люлька автокрісло, прогу | 15 821 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →