Візочок FreeOn Fantasy 3 in 1
Відео 1Фото 9 |
FreeOn Fantasy 3 in 1
Конструкція:універсальна, 3 в 1
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:59 см
Вага в зборі:15.8 кг
Всі характеристики
Купити FreeOn Fantasy 3 in 1
Усі ціни 9 →Универсальная коляска FreeON 3 в 1 Fantasy Grey-Black (44565) | 16 751 грн. |
Коляска універсальна 3 в 1 FreeON Fantasy Grey-Black (44565) | 18 229 грн. |
Коляска 3 в 1 FreeOn Fantasy Grey-black (44565) | 17 999 грн. |
Коляска для дитини універсальна FreeON 3 в 1 Fantasy Grey-Black | 17 269 грн. |
Коляска 3 в 1 (з автокріслом) до 22 кг сірий, чорний FreeON Fantasy Grey-B | 17 269 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →