Візочок FreeOn Diamond
Відео 3Фото 5 |
FreeOn Diamond
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:45 см
Вага в зборі:6.8 кг
Всі характеристики
Купити FreeOn Diamond
Усі ціни 19 →Прогулочная коляска FreeON Diamond Black (38213) | 5 802 грн. |
Прогулянкова коляска FreeON DIAMOND Black (38213) | 6 229 грн. |
Коляска FreeOn Diamond Grey (38220) | 5 982 грн. |
Прогулочная коляска FreeON Diamond Grey (38220) | 5 802 грн. |
Прогулянкова коляска FreeON DIAMOND Grey (38220) | 6 229 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →