Блок живлення FSP Hydro PTM PRO HPT2-1200M
Відео 14Фото 6
Товар застарів
в списокмої списки
FSP Hydro PTM PRO HPT2-1200M
Основне
Потужність1200 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД92 %
Система охолодженнянапівпасивна
Діаметр вентилятора135 мм
Сертифікат80+ Platinum
Стандарт ATX 12В v.2.52
Стандарт EPS 12В v.2.92
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8+8 pin
SATA14 шт
MOLEX5 шт
PCIe 8pin (6+2)8 шт
Floppy
Система кабелівмодульна
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V1100 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V1200 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт