Блок живлення FSP DAGGER PRO SDA2-650
Відео 13Фото 12 |
FSP DAGGER PRO SDA2-650 550 Вт650 Вт |
|
Ультракомпактний блок живлення, що добре поєднується з корпусами формату mini-ITX та micro ATX. Типовий розмір цього блоку відповідає стандартам SFX, що передбачає габарити 63×100×125 мм. Подібне джерело електроживлення дозволить якісно постачати енергією високопродуктивну комп'ютерну систему, втілену в мініатюрному кейсі. При цьому ця модель створена із застосуванням напівпасивного охолодження - 92-міліметровий вентилятор включається в роботу лише за навантаження на потужність від 20% і вище.
Комп'ютерний блок живлення FSP DAGGER PRO SDA2-650 повністю і повністю сумісний з новими комплектуючими, які підтримують електропостачання стандарту SFX12V V3.3. У цьому джерелі живлення застосовується перетворювач DC-DC, що гарантує швидку та точну стабілізацію напруги. Єдина лінія 12 дозволяє застосовувати в комп'ютерній збірці потужні і продуктивні апаратні ресурси. Модульне підключення проводів зробить живлення комплектуючих максимально простим, акуратним і безпечним. Є сертифікація 80+ Gold, що робить блок живлення вкрай енергоефективним.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Купити FSP DAGGER PRO SDA2-650
Усі ціни 43 →FSP Dagger Pro 650W (SDA2-650) SDA2-650 | 4 749 грн. |
Блок живлення Fsp Dagger Pro 650W (SDA2-650) | 4 525 грн. |
Блок питания Fsp Dagger Pro 650W (SDA2-650) | 4 525 грн. |
Блок живлення FSP DAGGER PRO 650W (SDA2-650) DAGGER PRO 650W (SDA2-650) | 4 665 грн. |
БП 650W FSP SFX DAGGER PRO SDA2-650 80+ Gold, 92mm Ball Bearing fan, Modul | 4 472 грн. |
Модификації FSP DAGGER PRO
Ціни на FSP DAGGER PRO |
---|---|---|---|---|
FSP DAGGER PRO SDA2-550 | від 2 999 грн. | 44 пропозиції | ||
FSP DAGGER PRO SDA2-650 | від 4 472 грн. | 44 пропозиції |