Блок живлення FSP Hydro PTM+ HPT850M
Відео 17Фото 6 |
FSP Hydro PTM+ HPT850M |
|
Головною особливістю даного блока живлення є вбудований водоблок.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP Hydro PTM+ HPT850M
Усі ціни 34 →FSP Hydro PTM + 850W (HPT850M) HPT850M | 10 999 грн. |
Блок живлення Fsp Hydro PTM+ 850W (HPT850M) | 11 286 грн. |
Блок питания Fsp Hydro PTM+ 850W (HPT850M) | 11 286 грн. |
Блок живлення FSP Hydro PTM+ 850W (HPT850M) Hydro PTM+ 850W (HPT850M) | 11 698 грн. |
БП 850W FSP HYDRO PTM+ HPT850M 80+ Platinum, Жидкое охлаждение + 135mm fan | 11 213 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →