Блок живлення FSP Hydro Ti PRO HTI-1000M
![]() |
FSP Hydro Ti PRO HTI-1000M
від 14 075 до 15 004 грн.
Шапка
FSP Hydro Ti PRO HTI-1000M 850 Вт1000 Вт |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP Hydro Ti PRO HTI-1000M
Усі ціни 7 →Блок живлення FSP/Fortron Hydro TI PRO 1000W (PPA10A3803)Блок живлення FSP/Fortron Hydro TI PRO 1000W відповідає стандарту ATX 3.0 і забезпечує високий рівень енергоефективно Redprice.saleЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 14 078 грн. |
FSP/Fortron Hydro TI PRO 1000W — потужний і компактний блок живлення ATX 3.0 з сертифікацією 80 PLUS Titanium (до ≈94% ефекти... щевності при 230 В), повністю модульною системою кабелів і широким набором роз’ємів (24‑pin EPS, 2×4+4 CPU, PCI‑E 12+4 16‑pin, 5×6+2 PCI‑E, 12×SATA, 4×Molex), що забезпечує сумісність з сучасними високопродуктив Semtech.com.uaМенше року (Луцьк) Поскаржитись | 14 081 грн. |
| 14 078 грн. |
| 15 004 грн. | Продавець: GadgetLand |
Блок живлення FSP/Fortron Hydro TI PRO 1000W відповідає стандарту ATX 3.0 і забезпечує високий рівень енергоефективно Tomdom.in.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 14 084 грн. |
Блок живлення FSP/Fortron Hydro TI PRO 1000W (PPA10A3803) — потужний ATX 3.0 для сучасних системFSP/Fortr Saren.com.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 14 085 грн. | ![]() |
Блок живлення FSP/Fortron Hydro TI PRO 1000W відповідає стандарту ATX 3.0 і забезпечує високий рівень енергоефективно Timesport.com.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 14 075 грн. | ![]() |
Серія FSP HydroПорівняти в таблиці →
від 2 739 грн.
600 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 2 х 6+2 pin, SATA 5 шт, Molex 2 шт, ATX, ККД 88 %
від 5 499 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 14 шт, Molex 5 шт, ATX, модульний, ККД 92 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 10 років
від 3 539 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 2 шт, ATX, ККД 88 %
від 14 075 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 5 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 12 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, ККД 94 %, полупассивная СО, сертифікат 80+ Titanium, гарантія 2 роки
від 3 229 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 2 шт, ATX, ККД 88 %
від 2 239 грн.
500 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 2 х 6+2 pin, SATA 5 шт, Molex 2 шт, ATX, ККД 88 %
від 7 472 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 14 шт, Molex 5 шт, ATX, модульний, ККД 90 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 6 920 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 14 шт, Molex 5 шт, ATX, модульний, ККД 90 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 2 435 грн.
600 Вт, 24+8 (4+4) pin, 2 х 6+2 pin, SATA 6 шт, Molex 3 шт, ATX, ККД 88 %
від 8 022 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 8 х 6+2 pin, SATA 12 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, ККД 92 %, полупассивная СО, підсвічування, майнінг, сертифікат 80+ Platinum
від 6 989 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 14 шт, Molex 5 шт, ATX, модульний, ККД 90 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Gold
від 7 682 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 8 х 6+2 pin, SATA 14 шт, Molex 5 шт, ATX, модульний, ККД 90 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Gold
500 Вт, 24+8 (4+4) pin, 2 х 6+2 pin, SATA 6 шт, Molex 3 шт, ATX, ККД 88 %
від 3 449 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 2 шт, ATX, ККД 88 %
від 3 749 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 2 шт, ATX, ККД 88 %
від 13 554 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 5 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 12 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, ККД 94 %, полупассивная СО, сертифікат 80+ Titanium, гарантія 2 роки
Модификації FSP Hydro Ti PRO
| Ціни на FSP Hydro Ti PRO |
|---|---|---|---|---|
| FSP Hydro Ti PRO HTI-850M | від 13 554 грн. | 1 пропозиція | ||
| FSP Hydro Ti PRO HTI-1000M | від 14 075 грн. | 9 пропозицій | ||
Відеоогляди

【Hydro Ti PRO】World' s Most Compact Sized and Quietest Titanium Power Supply | FSP
14 березня 202324 140 переглядів

ALL THE OPTIONS! - FSP Hydro G Pro - ATX 3.0, 80+ Gold Power Supply - Unboxing & Overview! [4K]
8 серпня 20239 217 переглядів

Unveiling the FSP Hydro Ti PRO 1000W PSU: Power and Precision for Peak Performance
9 жовтня 20239 029 переглядів

MOCNY ZAWODNIK! ⚡️ TEST FSP Hydro Ti Pro 1000W / ATX 3.0 . PCIe 5.0
27 червня 20237 371 перегляд

FSP Forton Hydro Ti PRO 1000W 80+ Titanium z PCIE 5.0 - omówienie
17 травня 20235 755 переглядів

Обзор FSP Hydro PTM Pro 1200. МОНСТР мощности на две видеокарты! | Root Nation
28 лютого 20215 746 переглядів

FSP Group Hydro Ti PRO 1000W Power Supply - LABS Test Report
6 грудня 20249 133 перегляда

Would you trust this PSU with your PC? ⚡FSP Hydro PTM Pro 750W 80+ Platinum Review | Hardware Sugar
26 жовтня 20218 991 перегляд

FSP Hydro PTM Pro 1200W review. BEAST of a PSU! | Root Nation
28 лютого 20217 261 перегляд

Unveiling the FSP Hydro Ti PRO 1000W PSU: Power and Precision #shorts
9 жовтня 20232 958 переглядів

FSP Hydro Ti Pro 1000W Unboxing - Top-Tier Native 12VHPWR (ATX 3.0) Power Supply
10 вересня 20242 779 переглядів

Unboxing y Detalles FSP Hydro Ti Pro 1000W...Potencia con Elegancia
28 червня 2024538 переглядів

FSP Hydro Ti Pro Unboxing Shortie Tech Tuesdays with Tech Jones
17 грудня 2024506 переглядів

Najlepszy zasilacz ATX 3.0? Test FSP Hydro Ti PRO 1000W
21 травня 20242 673 перегляда

Як вибрати блок живлення

Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 14 042 грн.
1200 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 5 х 6+2 pin, 2 x 16 pin, SATA 8 шт, Molex 6 шт, ATX, модульний, ККД 92 %, полупассивная СО, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 10 років
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 11 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, ККД 93 %, майнінг, сертифікат 80+ Gold, гарантія 5 років
від 14 170 грн.
1200 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 5 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 12 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, ККД 92 %, полупассивная СО, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 11 452 грн.
1200 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 3 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 18 шт, Molex 3 шт, ATX, модульний, ККД 90 %, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 13 815 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 7 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 16 шт, Molex 8 шт, ATX, модульний, ККД 90 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 13 920 грн.
1200 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 8 х 6+2 pin, SATA 12 шт, Molex 8 шт, ATX, модульний, ККД 92 %, полупассивная СО, підсвічування, майнінг, сертифікат 80+ Platinum
від 13 643 грн.
1200 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 11 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, ККД 94 %, майнінг, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 5 років
від 12 422 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 8 шт, Molex 4 шт, SFX, модульний, ККД 90 %, полупассивная СО, сертифікат 80+ Gold, гарантія 7 років
від 12 178 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 5 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 8 шт, Molex 8 шт, ATX, модульний, ККД 92 %, полупассивная СО, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 10 років
від 14 709 грн.
1050 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 8 х 6+2 pin, SATA 12 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, ККД 92 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Gold
від 11 349 грн.
1200 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, 2 x 16 pin, SATA 9 шт, Molex 2 шт, ATX, модульний, ККД 93 %, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 10 років
від 13 468 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 8 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 8 шт, ATX, модульний, ККД 94 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 10 років