Блок живлення FSP Hydro PTM PRO HPT2-1000M
Відео 15Фото 6 | Очікується у продажу 11 668 грн. Потужність: 1000; Система охолодження: напівпасивна; Живлення MB/CPU: 24+8+8+8; Гарантія виробника: 10 років; |
FSP Hydro PTM PRO HPT2-1000M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації FSP Hydro PTM PRO
Ціни на FSP Hydro PTM PRO |
---|---|---|---|---|
FSP Hydro PTM PRO HPT2-650M | від 4 948 грн. | 43 пропозиції | ||
FSP Hydro PTM PRO HPT2-750M | від 5 491 грн. | 43 пропозиції | ||
FSP Hydro PTM PRO HPT2-850M | від 6 915 грн. | 46 пропозицій |
Рекомендуємо