Блок живлення FSP Q-Dion QD500
Відео 6 |
FSP Q-Dion QD500 2020 рік 400 Вт 24+4 pin 500 Вт 24+8 (4+4) pin |
|
Цей порівняно дешевий блок живлення відмінно подолає енергопостачання як домашнього, так і офісного комп'ютера. Незважаючи на позиціонування доступного сегмента, енергоефективність пристрою дотягує до рівня 80+, що підтверджується відповідним сертифікатом. Джерело електроживлення відрізняється від попередніх моделей наявністю окремої кнопки включення на задній панелі, поряд з роз'ємом для підключення кабелю мережі.
Додатково блок живлення FSP QD500 може обслуговувати ПК із непоганою відеопідсистемою. Пристрій використовується відразу два роз'єми PCI-E. Перший роз'єм реалізований конектором 6 pin, другий конектор має схему 8 pin (6+2). Таке джерело електроживлення можна задіяти при апгрейді старого комп'ютера - пристрій дозволить задіяти дещо з комплектуючих колишнього ПК, а також з'явиться можливість підключити до системи щось із сучасного комп'ютерного заліза. Подібний блок живлення добре сумісний як із домашніми варіантами ПК, так і з офісним обладнанням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Купити FSP Q-Dion QD500
Усі ціни 22 →Блок живлення Qdion 500W (QD500) | 1 506 грн. |
Qdion 500W QD500 | 1 219 грн. |
Блок питания QDION 500 Вт.,ATX QD500 | 1 148 грн. |
Блок живлення Qdion 500W (QD500) QD500 | 1 248 грн. |
Qdion 500W (QD500) QD500 | 1 248 грн. |
Rx 560 (Saphire)
AMD Radeon R7 Performance Series X2
Crucial BX500 120gb
Жесткий диск WD Blue 500gb
Кулер AeroCool VERKHO 2 DUAL
Asus PRIME B360M-A
rx 570 4g или 470
4/2 ddr4 2666
Gigabyte SSD GP-GSTFS31240GNTD
Deepcool THETA 31 PWM
Модификації FSP Q-Dion
Ціни на FSP Q-Dion |
---|---|---|---|---|
FSP Q-Dion QD400 | від 905 грн. | 23 пропозиції | ||
FSP Q-Dion QD500 | від 1 148 грн. | 22 пропозиції |