Блок живлення FSP Hydro Ti PRO HTI-850M
Відео 6Фото 6 |
FSP Hydro Ti PRO HTI-850M 850 Вт1000 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP Hydro Ti PRO HTI-850M
Блок живлення Fsp Hydro Ti PRO ATX 3.0 - HTI-850M do komputera 850 wat 135 | 10 701 грн. |
Fsp Hydro Ti PRO ATX 3.0 - HTI-850M do komputera 850 wat 135 mm 80 Plus 80 | 10 440 грн. |
Fsp Hydro Ti PRO ATX 3.0 - HTI-850M do komputera 850 wat 135 mm 80 Plus 80 | 10 701 грн. |
Fsp Hydro Ti PRO ATX 3.0 - HTI-850M do komputera 850 wat 135 mm 80 Plus 80 | 10 962 грн. |
Відеоогляди
Модификації FSP Hydro Ti PRO
Ціни на FSP Hydro Ti PRO |
---|---|---|---|---|
FSP Hydro Ti PRO HTI-850M | від 10 440 грн. | 4 пропозиції | ||
FSP Hydro Ti PRO HTI-1000M | від 12 760 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →