Фотоапарат Fujifilm GFX-50S kit 35-70 mm
Відео 35Фото 14 |
Fujifilm GFX-50S kit 35-70 mm
Матриця:big frame, 51 МПікс
Фокусна відстань:35 - 70 мм
Світлосила об'єктива:f/4.5 - f/5.6
Відео:Full HD (1080p)
Розмір знімка:8256x6192 пікс
Діапазон ISO:50 - 3200
Серійна зйомка:3 к/с
Екран:3.2 '', сенсорний, поворотний
Прогресивна бездзеркальна камера, яка поєднує алюмінієвий корпус в оригінальному стилі «ретро» і цілком передовий функціонал. Однією з найбільш цікавих особливостей є наявність вбудованого модуля Wi-Fi, що дає змогу легко відправляти відзняті матеріали на інші пристрої і в Інтернет. Однак і основний функціонал камери цілком на рівні. Так, її матриця має формат BigFrame, роздільна здатність 16,3 Мп, оснащена муаровим фільтром, але не має низькочастотного, що підвищує чіткість. Швидкодія забезпечується процесором EXR II. 3" дисплей на 920 тис. пікс для зручності зйомки може повертатися.
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів FujiВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Fuji
Всі характеристики
Характеристики GFX-50S kit 35-70 mm
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів FujiВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Fuji
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujifilm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujifilm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fujifilm GFX-50S kit 35-70 mm
бездзеркальний фотоапарат Fujifilm GFX 50S II kit (35-70mm)WR (16708458) | 169 999 грн. |
Бездзеркальний фотоапарат Fujifilm GFX 50S II Kit 35-70mm f4.5/5.6 Black ( | 164 999 грн. |
Fujifilm GFX 50S II Black Kit GF 35-70 16708458 | 163 184 грн. |
Фотоапарат Fujifilm GFX-50S kit 35-70 mm | 200 802 грн. |
Бездзеркальний фотоапарат Fujifilm GFX 50S II Kit 35-70mm f4.5/5.6 Black ( | 206 249 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →