Вантажна шина Kumho KXS10 315/80 R22.5 156L
Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Kumho KXS10 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho KXS10 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 8 →Kumho KXS10 (рулевая) 315/80 R22.5 156/150L PR20 | 18 221 грн. |
Kumho KXS10 (рулевая) (315/80R22.5 156L) | 18 245 грн. |
Kumho KXS10 (рулевая) 315/80 R22.5 156/150L 20PR | 17 700 грн. |
Грузовые шины Kumho KXS10 (рулевая) 315/80 R22.5 156/150L 20PR 1002456735 | 18 595 грн. |
Kumho XS10 315/80 R22.5 156/150 L | 20 580 грн. |
ще 3 пропозиції