Вантажна шина Barum BF200 R 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Barum BF200 R 315/80 R22.5 156L 315/70 R22.5 " 156 L 315/80 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum BF200 R 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 20 →Barum BF200 R (рульова вісь) 315/80 R22.5 156/150L | 18 962 грн. |
Barum BF200 R (рулевая) 315/80 R22.5 156/150L | 17 091 грн. |
Barum BF 200R (рулевая) (315/80R22.5 156L) | 17 726 грн. |
Barum BF200R (рулевая) 315/80 R22.5 156/150L 20PR "3PMSF" | 16 900 грн. |
BARUM BARUM BF 200R (рульова) 315/80R22.5 156/150L | 17 976 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Barum BF200 R 315/80 R22.5 156L
Ціни на Barum BF200 R 315/80 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Barum BF200 R 315/70 R22.5 156L | від 16 500 грн. | 19 пропозицій | ||
Barum BF200 R 315/80 R22.5 156L | від 16 678 грн. | 21 пропозиція |