Вантажна шина Fulda RegioControl 3 315/60 R22.5 154L
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Fulda RegioControl 3 315/60 R22.5 154L 315/60 R22.5 " 152 L 315/60 R22.5 " 154 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda RegioControl 3 315/60 R22.5 154L
Усі ціни 8 →Fulda Regiocontrol 3 (рульова вісь) 315/60 R22.5 154/148L | 20 225 грн. |
Fulda Regiocontrol 3 (рулевая) 315/60 R22.5 154/148L 18PR "3PSF" | 19 535 грн. |
Fulda Regiocontrol 3 (рулевая) 315/60 R22.5 154/148L | 19 957 грн. |
Шини Fulda Regiocontrol 3 (рулевая) 315/60 R22,5 154/148L | 18 855 грн. |
Fulda Regiocontrol 3 (рульова вісь) 315/60 R22.5 154/148L | 20 222 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Fulda RegioControl 3 315/60 R22.5 154L
Ціни на Fulda RegioControl 3 315/60 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Fulda RegioControl 3 315/60 R22.5 152L | від 19 795 грн. | 1 пропозиція | ||
Fulda RegioControl 3 315/60 R22.5 154L | від 18 855 грн. | 8 пропозицій |