Вантажна шина Fulda RegioForce 3 295/80 R22.5 152M
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Fulda RegioForce 3 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda RegioForce 3 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 13 →Fulda Regioforce 3 (ведуча вісь) 295/80 R22.5 152/148M | 16 285 грн. |
Fulda Regioforce 3 (приводная) 295/80 R22.5 152/148M 20PR "3PSF" | 15 441 грн. |
Вантажна шина FULDA Regioforce 3 295/80R22,5 152/148M | 15 225 грн. |
FULDA Вантажна шина FULDA Regioforce 3 295/80R22,5 152/148M | 15 298 грн. |
Грузовые шины Fulda Regioforce 3 (ведущая) 295/80 R22.5 152/148M 100232662 | 15 288 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Fulda RegioForce 3 295/80 R22.5 152M
Ціни на Fulda RegioForce 3 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Fulda RegioForce 3 295/80 R22.5 152M | від 14 778 грн. | 13 пропозицій | ||
Fulda RegioForce 3 315/70 R22.5 154L | від 14 885 грн. | 13 пропозицій | ||
Fulda RegioForce 3 315/70 R22.5 154M | від 18 779 грн. | 1 пропозиція | ||
Fulda RegioForce 3 315/80 R22.5 156L | від 18 085 грн. | 10 пропозицій | ||
Fulda RegioForce 3 315/80 R22.5 156M | від 18 039 грн. | 3 пропозиції |