Електрогенератор Full Generator FDL 6500LE
Full Generator FDL 6500LE 230 B 400 В |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Full Generator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Full Generator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Full Generator FDL 6500LE
Усі ціни 8 →Дизельний генератор Full FDL6500LE | 34 900 грн. |
Генератор дизельний FULL FDL6500LE FULL FDL 6500LE | 40 000 грн. |
Генератор Full FDL 6500 LE (дизель) 00-00011322 | 50 000 грн. |
Дизельный генератор FULL FDL 6500LE | 39 999 грн. |
FULL FDL 6500LE | 39 999 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Full Generator FDL 6500LE
Ціни на Full Generator FDL 6500LE |
---|---|---|---|---|
Full Generator FDL 6500LE | від 34 900 грн. | 8 пропозицій | ||
Full Generator FDL 6500LE3 | від 28 100 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →