Похідний ніж Ganzo FH11S-CF
Ganzo FH11S-CF |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ganzo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ganzo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ganzo FH11S-CF
Усі ціни 34 →Нож Firebird FH11S-CF by Ganzo GH11S-CF | 1 310 грн. |
Нож складной Firebird FH11S-CF (длина: 184мм, лезвие: 78мм), карбон 16-112 | 1 310 грн. |
Нож и мультитул Firebird черный (FH11S-CF) | 1 311 грн. |
Firebird FH11S-CF | 1 310 грн. |
Ніж складаний Firebird FH11S-CF | 1 310 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →