Похідний ніж Ganzo Firebird FH924-CF (FH924-CF)
Відео 5Фото 7 |
Ganzo Firebird FH924-CF |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ganzo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ganzo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ganzo Firebird FH924-CF
Усі ціни 22 →Нож складной Firebird by Ganzo карбон FH924-CF | 1 290 грн. |
Firebird FH924-CF Black | 1 290 грн. |
Нiж складаний Firebird FH924-CF чорне тиснення | 1 290 грн. |
Карманный нож Firebird FH924-CF карбон черный | 1 290 грн. |
Ніж Firebird FH924-CF карбон (FH924-CF) | 1 434 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →