Заглибний насос GARDENA 9000 Aquasensor Comfort
GARDENA 9000 Aquasensor Comfort поплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA 9000 Aquasensor Comfort
Насос дренажний для чистої води Gardena 9000 (09030-20) | 4 629 грн. |
Дренажний насос для чистої води Gardena 9000 (09030-20) | 4 629 грн. |
Насос дренажний для брудної води Gardena 9000 (09040-20) | 4 720 грн. |
Насос дренажний для грязної води Gardena 9000 (09040-20) | 4 970 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →