Заглибний насос Aquatica 773321
Aquatica 773321 відцентровийпоплавковий вимикач 8 м³/год 7 м 9 м³/год 7.5 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 773321
Усі ціни 15 →Насос дренажный Aquatica V250F (773321) | 4 727 грн. |
Насос дренажний для чистої води Aquatica 773321 (773321) | 3 641 грн. |
Дренажний насос Aquatica 0.25 кВт 150 л/хв 5.3 м кабель 773321 | 4 282 грн. |
Насос дренажный Aquatica 0.25кВт Hmax 7.5м Qmax 150л/мин (773321) | 4 381 грн. |
Насос дренажний Aquatica 0.25 кВт Hmax 7.5 м Qmax 150 л / хв (773321) | 4 507 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Aquatica 773321
Ціни на Aquatica 773321 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 773320 | від 3 735 грн. | 14 пропозицій | ||
Aquatica 773321 | від 3 641 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →