Лопата GARDENA NatureLine 17001-20
Фото 10 |
GARDENA NatureLine 17001-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA NatureLine 17001-20
Усі ціни 7 →Лопата садова загострена Gardena NatureLine 117 см з ручкою 17001-20.000.0 | 1 990 грн. |
Лопата штыковая Gardena NatureLine (17001-20.000.00) | 2 255 грн. |
Лопата садовая заостренная Gardena NatureLine, 117 см (17001-20) | 2 255 грн. |
Лопата садова штикова загострена Gardena NatureLine D-подібна рукоятка 117 | 2 095 грн. |
Лопата садова загострена Gardena NatureLine 117 см з ручкою 17001-20.000.0 | 2 255 грн. |
Лопата садова штикова загострена Gardena NatureLine D-подібний держак 117 | 2 255 грн. |
Лопата садова штикова загострена Gardena NatureLine D-подібна рукоятка 117 | 2 255 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →