Висоторіз GARDENA CombiSystem Anvil 297-20
Фото 4 |
GARDENA CombiSystem Anvil 297-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA CombiSystem Anvil 297-20
Усі ціни 11 →Сучкорез Gardena Anvil (00297-20.000.00) | 3 555 грн. |
Сучкорез для сухих веток Gardena Combisystem с наковальней, 35 мм. 00297-2 | 3 255 грн. |
Сучкоріз Gardena Combisystem для сухих гілок з ковадлом (00297-20) | 3 555 грн. |
Сучкорез-высоторез Gardena CombiSystem Anvil 35 мм (00297-20) | 3 555 грн. |
Сучкоріз для сухих гілок Gardena CombiSystem Anvil до 35 мм (00297-20) | 3 255 грн. |
ще 6 пропозицій
Модельні відмінності:
- Модель 297 — тип реза "ковадло", оптимальна для сухих гілок
- Модель 298 — тип реза "ножиці", оптимальна для сирих гілок
РекомендуємоПорівняти в таблиці →