Висоторіз GARDENA CombiSystem Bypass 298-20
Фото 4 |
GARDENA CombiSystem Bypass 298-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA CombiSystem Bypass 298-20
Усі ціни 6 →Гілкоріз комбісистеми BL Gardena 298-20 00298-20.000.00 | 3 290 грн. |
Сучкорез для зелёных веток Gardena Combisystem обводной, 35 мм 00298-20.00 | 3 290 грн. |
Сучкоріз обвідній Gardena Combisystem для зелених гілок 35 мм (00298-20) | 3 450 грн. |
Сучкорез-высоторез Gardena CombiSystem Bypass (00298-20) | 3 450 грн. |
Гілкоріз комбісистеми BL Gardena 298-20 00298-20.000.00 | 3 450 грн. |
Гілкоріз комбісистеми BL Gardena 298-20 | 3 890 грн. |
Модельні відмінності:
- Модель 297 — тип реза "ковадло", оптимальна для сухих гілок
- Модель 298 — тип реза "ножиці", оптимальна для сирих гілок
РекомендуємоПорівняти в таблиці →