Лопата Fiskars Xact 1066729
Фото 7 |
Fiskars Xact 1066729 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Xact 1066729
Усі ціни 6 →Лопата штикова Fiskars Xact L 1066729 | 2 549 грн. |
Лопата штыковая скругленная Fiskars Xact™ (1066729) | 2 449 грн. |
Лопата штикова закруглена Fiskars Xact™ (1066729) 1003684 1066729 | 2 399 грн. |
Лопата штикова округлена Fiskars Xact (1066729) | 2 549 грн. |
Лопата штикова округла Fiskars Xact™ (1066729) | 2 449 грн. |
Лопата штикова округла Fiskars Xact™ (1066729) (137055) | 2 549 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →