Садова повітродувка-пилосос GARDENA PowerJet 18V P4A 14890-55
Відео 2Фото 5 |
GARDENA PowerJet 18V P4A 14890-55 |
|
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA PowerJet 18V P4A 14890-55
Усі ціни 7 →Садова повітродувка Gardena PowerJet 18V P4A без АКБ и ЗУ (14890-55) | 5 000 грн. |
Повітродувка акумуляторна Gardena PowerJet P4A solo 18V садова (14890-55.0 | 6 950 грн. |
Садовая воздуходувка Gardena PowerJet 18V P4A без АКБ и ЗУ (14890-55) | 6 951 грн. |
Садова акумуляторна повітродувка Gardena PowerJet 18V P4A - без акумулятор | 6 950 грн. |
Садовая воздуходувка Gardena PowerJet 18V P4A без АКБ и ЗУ (14890-55) | 6 467 грн. |
Повітродувка садова акумуляторна Gardena PowerJet 18V (14890-55.000.00) | 6 950 грн. |
Садова акумуляторна повітродувка Gardena PowerJet 18V P4A - без акумулятор | 6 950 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →