GPS-навігатор Garmin Montana 700i (010-02347-11)
Відео 22Фото 6 |
Garmin Montana 700i
Тип:туристичний
Діагональ екрану:5 "
Роздільна здатність:800х480 пікс
Вбудована пам'ять:16 ГБ
Інтерфейси:Wi-Fi, Bluetooth
Час роботи:до 18 год
Вага:397 г
Підтримка GALILEO. Вбудований електронний компас Енергозберігаючий режим "Експедиція" сприяє ультранизкому споживанню живлення з часом до 330 годин. Підтримка технології ANT+.
Вбудована технологія inReach – пристрій наділить будь-який смартфон супутниковим зв'язком.
Всі характеристики
Характеристики Montana 700i
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Montana 700i
Усі ціни 23 →GPS навигатор туристический Garmin Montana 700i 010-02347-11 | 31 680 грн. |
Garmin Montana 700i - GPS-навігатор із сенсорним екраном та технологією in | 31 200 грн. |
Garmin Montana 700i (010-02347-11) | 29 681 грн. |
Garmin Montana 700i (010-02347-11) | 26 500 грн. |
Туристичний навігатор Garmin Montana 700i 010-02347-11 | 27 051 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →