Телевізор Gazer TV50-US3B 50 "
Фото 9 |
Gazer TV50-US3B 50 "
Екран:50 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц, Direct LED
Картинка:HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Android TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Gazer TV50-US3B 50 "
Усі ціни 28 →Телевiзор Gazer TV50-US3BLEUA | 17 999 грн. |
Телевізор Gazer TV50-US3BLEUA | 15 407 грн. |
Телевизор Gazer TV50-US3B TV50-US3BLEUA | 15 679 грн. |
Телевізор Gazer TV50-US3BLEUA | 15 169 грн. |
Телевизор Gazer TV50-US3BLEUA | 15 126 грн. |
ще 20 пропозицій
Класний тв що і казати. Ціна супер, картинка приємна. Головне що працює добре. Приємна ціна Щойно купивши, поки не побачивши. Игорь Резник: користуюся Gazer TV50-US3B менше місяця |
Додати відгук
Линейка имеет уникальные режимы доступа в Метаверс прямо с экрана, поддержку NFT-art и Art-mode.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →