Телевізор Gazer TV50-UN1 50 "
Відео 1Фото 5 |
Gazer TV50-UN1 50 "
Екран:50 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц, Direct LED
Картинка:HDR, покращення кольору
Мультимедіа:T2-тюнер, Android TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Лінійка має унікальні режими доступу до Метаверсу прямо з екрану, підтримку NFT-art та Art-mode. Пошук пульта натисканням кнопки на телевізорі.
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Gazer TV50-UN1 50 "
Усі ціни 35 →Телевiзор Gazer TV50-UN1 | 19 999 грн. |
Телевізор Gazer TV50-UN1 | 18 999 грн. |
Телевизор Gazer TV50-UN1 | 16 869 грн. |
Телевізор Gazer TV50-UN1 | 17 216 грн. |
Телевізор Gazer TV50-UN1 | 16 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Gazer TV50-UN1
Ціни на Gazer TV50-UN1 |
---|---|---|---|---|
Gazer TV43-UN1 43 " | від 12 185 грн. | 26 пропозицій | ||
Gazer TV50-UN1 50 " | від 16 589 грн. | 36 пропозицій | ||
Gazer TV55-UN1 55 " | від 18 351 грн. | 28 пропозицій | ||
Gazer TV65-UN1 65 " | від 24 909 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →