Телевізор Gazer TV65-UN1 65 "
Відео 1Фото 5 |
Gazer TV65-UN1 65 "
Екран:65 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц, Direct LED
Картинка:HDR, покращення кольору
Мультимедіа:T2-тюнер, Android TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Лінійка має унікальні режими доступу до Метаверсу прямо з екрану, підтримку NFT-art та Art-mode. Пошук пульта натисканням кнопки на телевізорі.
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Gazer TV65-UN1 65 "
Усі ціни 17 →Телевізор Gazer TV65-UN1 | 29 899 грн. |
Телевiзор Gazer TV65-UN1 | 29 899 грн. |
Телевизор Gazer TV65-UN1 | 25 680 грн. |
Телевізор Gazer MetaSmart Live Edition (TV65-UN1) MetaSmart Live Edition ( | 25 914 грн. |
Gazer 65" uhd MetaSmart Live Edition ua (tv65-un1) 0.11993712164286 | 27 774 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Gazer TV65-UN1
Ціни на Gazer TV65-UN1 |
---|---|---|---|---|
Gazer TV43-UN1 43 " | від 12 352 грн. | 19 пропозицій | ||
Gazer TV50-UN1 50 " | від 16 589 грн. | 36 пропозицій | ||
Gazer TV55-UN1 55 " | від 18 453 грн. | 21 пропозиція | ||
Gazer TV65-UN1 65 " | від 25 166 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →