Телевізор Gazer TV32-HN1 32 "
Фото 4 |
Gazer TV32-HN1 32 "
Екран:32 ", 1366x768 пікс, 60 Гц, Direct LED
Мультимедіа:T2-тюнер, Android TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Gazer TV32-HN1 32 "
Усі ціни 21 →Телевiзор Gazer TV32-HN1 | 7 999 грн. |
Телевізор Gazer TV32-HN1 | 8 299 грн. |
Телевизор Gazer TV32-HN1 | 6 934 грн. |
Телевізор Gazer TV32-HN1 | 6 934 грн. |
Телевизор Gazer TV32-HN1 | 7 730 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →